• „Wiosenne Zmagania Artystyczne” – Jubileusz 100-lecia Niepodległej

• 17.06.2018 12:51

• Rok 2018 wyznacza wyjątkową dla wszystkich Polaków rocznicę, świętujemy bowiem 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. 11 listopada 1918 roku spełnił się sen pokoleń Polaków – Państwo Polskie narodziło się na nowo. Po rozbiorach i 123 latach niewoli, rusyfikacji i germanizacji, po wielkich powstaniach, wolna Polska wróciła na mapę świata. Włączyliśmy się w obchody rocznicowe biorąc udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wiosenne Zmagania Artystyczne”, który zorganizowała Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Trzebusce. Na konkurs wpłynęło 409 prac plastycznych. Komisja wyraziła uznanie dla uczestników konkursu za ogromne zaangażowanie w przygotowanie prac, pomysłowość i oryginalność. Jest nam szczególnie miło wymienić uczniów naszej szkoły, którzy otrzymali wyróżnienia:

Piotr Lonc – 1c,

Krzysztof Pawlik – 3d,

Kacper Czado – 2c,

Milena Kurkowska – 1 a,

Paweł Sokołowski – 2a,

Konrad Jurek - 2a.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Link do galerii

Agnieszka Szabatowska