• Warsztaty komiksowe Zbigniewa Masternaka stanowiły inspirującą podróż do świata komiksu.

• 06.11.2023 14:00
      • Uczniowie z klasy III b i IV c zostali zaproszeni na warsztaty komiksowe, do MBP w Łańcucie. Prowadził je pisarz Zbigniew Masternak.

• Podczas warsztatów, pan Zbigniew Masternak dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi uczestnikami, zachęcając ich do wyrażania swoich pomysłów i emocji poprzez sztukę komiksową. Dzieci miały okazję tworzyć własne historie, łącząc elementy rysunku i tekstu, aby opowiedzieć o miejscach, wydarzeniach i postaciach z Łańcuta.

Efekty pracy dzieci były zadziwiające. Tworzyły one komiksy o zamku w Łańcucie, tajemniczych opowieściach z przeszłości miasta i spotkaniach z lokalnymi bohaterami. Warsztaty pomogły dzieciom rozwijać swoje umiejętności artystyczne, wyobraźnię oraz zdolności narracyjne.

To wyjątkowe wydarzenie nie tylko promowało kreatywność, ale również stanowiło inspirującą podróż do świata komiksu i historii Łańcuta, pozostawiając niezapomniane wrażenia oraz niesamowite dzieła sztuki.

Małgorzata Szpunar