• „Baśniowy ambaras” – spektakl klasy I b

• 22.06.2023 16:16
      • W dniu 19 czerwca uczniowie klasy 1b wystawili spektakl pt.”Baśniowy ambaras”.
      • "Czytajcie baśnie, czytajcie i swoja fantazję rozwijajcie„
        W dniu 19 czerwca uczniowie klasy 1b wystawili spektakl pt.”Baśniowy ambaras”. Przedstawienie zostało zaprezentowane rodzicom i rodzeństwu. Liczne próby, nauka tekstów, właściwej wymowy, dykcji, ćwiczenie umiejętności wcielenia się w rolę, zostały nagrodzone gromkimi brawami i licznymi pochwałami. Emocje i ekscytacja towarzyszące  przebieraniu się w kostiumy i występowaniu na scenie były ogromne. Po występie wszyscy odczuwali wielką radość, satysfakcję  i dumę. Dzięki kochanym mamom  mieliśmy jeszcze możliwość zjedzenia pysznego, słodkiego poczęstunku.
        Był to wspaniały, niezapomniany czas, uwieczniony na zdjęciach i filmie. Zdjęcia w galerii.