• Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Rodzina Ulmów z Markowej - historia wypełniona dobrocią i Miłością" rozstrzygnięty.

• 13.06.2023 19:03
      • Na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Rodzina Ulmów z Markowej – historia wypełniona dobrocią i Miłością" napłynęło do Fundacji BO WARTO, ponad 500 prac. Oprócz walorów artystycznych jury dodatkowo doceniło wnikliwe poznanie przez konkursowiczów historii życia bohaterskiej Rodziny z Markowej.
      • Jest nam niezmiernie miło poinformować że uczennica naszej szkoły Lena Woś z klasy 6c znalazła się w zacnym gronie Laureatów otrzymując wyróżnienie. Opiekunem uczennicy była p. Sylwia Surmacz-Rachwał

Uroczysta Gala, podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród odbędzie się 20 czerwca w Centrum Edukacyjnym IPN Przystanek Historia w Warszawie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.