Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Pływaniu

24.04.2018r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w pływaniu indywidualnym i drużynowym w Rzeszowie.

Pływanie drużynowe:
Sztafeta chłopców 6x25m w składzie: Płowy Mikołaj, Szylar Jakub, Gawron Filip, Poczykowski Wiktor, Olech Jakub, Jurek Krystian z czasem 1,33,10 zajęła I miejsce awansując tym samym do finału wojewódzkiego.

Sztafeta dziewcząt 6x25m w składzie: Kwiatek Maja,Makowiecka Julia, Szczupak Zofia, Fołta Veronica, Sroczyk Martyna, Niegowska Karolina z czasem: 1,44,57 zajęła II miejsce. Dziewczęta również swoim wynikiem zagwarantowały sobie udział w finale wojewódzkim w sztafecie.

Pływanie indywidualne:
Sroczyk Martyna IImiejsce w stylu motylkowym
Niegowska Karolina II miejsce w stylu klasycznym
Poczykowski Wiktor III miejsce w stylu dowolnym

Drużyne do zawodów przygotowała p. Barbara Tendaj.

W rywalizacji indywidualnej udział wzięli również:  Bartków Jakub, Mazur Jakub, Gawron Filip, Olech Jakub, Szylar Jakub, Makowiecka Julia, Zbrocka Dobrawa, Szczupak Zofia, Wrona Nikola, Witko Franciszek, Kwiatek Maja, Wawrzkiewicz Kornelia, Nalepa Gabriela, Miazga Amelia, Chmiel Marcelina, Rudy Aleksandra, Trojnar Natalia.

Uczniowie wykazali się ogromną wolą walki oraz godnie reprezentowali naszą szkołę. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w finale.

Za przygotowanie uczniów do zawodów odpowiadły również p. Monika Bieniasz i p. Agata Sekunda

Szczegółowe wyniki na stronie http://szs.rzeszow.pl/ w zakładce wyniki rywalizacji sportowej na dole strony.