,,…Z serca do serca…”

W dniu 25 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej ,,…Z serca do serca…”,w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łańcucie.

W dniu 25 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Łańcucie odbył się Wojewódzki Festiwal Piosenki Agnieszki Osieckiej ,,…Z serca do serca…”, w którym wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łańcucie.

Charfi Sinaine z klasy IV  za wykonanie piosenki ,,Damą być” z repertuaru Maryli Rodowicz otrzymała II miejsce. Uczeń klasy V Maksymilian Chruściel za utwór ,,Wielka woda” również z repertuaru Maryli Rodowicz otrzymał wyróżnienie. Uczniów do konkursu przygotowała Barbara Hoły.

Gratulujemy sukcesów uczniom oraz ich rodzicom.