Nawigacja

EuroWeek klas 7 i 8

Już trzeci raz nasi uczniowie brali udział w projekcie "Szkoła Liderów" fundacji EuroWeek. Wyjazd w okolice Bystrzycy Kłodzkiej obfitował w zajęcia filmowe, występy sceniczne i prezentacje, podczas których uczniowie rozwijali swoje kompetencje językowe. Inspiratorami i  trenerami byli wolontariusze z Kolumbii, Meksyku, Urugwaju i Tajlandii.

 

Może trudno w to uwierzyć, ale pięć dni spędzonych w Stroniu wystarczyło nam do stworzenia niesamowitej więzi z tymi inspirującymi ludźmi. Z kompletnie obcych sobie osób zaledwie w kilka dni staliśmy się grupą dobrych znajomych pomimo wszelkich różnic kulturowych, jakie nas dzielą. 

Każdego dnia odbywały się kilkugodzinne zajęcia kulturowe po angielsku, w formie warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń, które pozwoliły rozwinąć nam umiejętność pracy w zespole, współpracy w grupie. 

Sądzimy, że był to fantastyczny czas pod względem edukacji jak i przygód w gronie klas, a także nowo poznanych ludzi, uczący tolerancji do drugiego człowieka i nie postrzegania świata poprzez stereotypy.

Zdjęcia można obejrzeć w naszej Galerii oraz na szkolnym Facebooku

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie
    ul. Kościuszki 17
    37-100 Łańcut

  • 17 225 28 22

Galeria zdjęć