Nawigacja

PartnerzyDziennik elektroniczny


LOGOWANIE

Jesteśmy na Facebooku

Środa 12.12.2018

liczba odwiedzin: 314789

Realizujemy programy

Aktualności

 • Zuchy dla "Niepodległej"
  10.12.2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zuchy dla "Niepodległej".

 • - Obrazek 1

 • Maszyna przyszłości - projekt klas V

  Na lekcji wychowania do życia w rodzinie uczniowie klas piatych tworzyli COŚ z NICZEGO.

 • Oszczędzamy z SKO

  Nasza szkoła przystąpiła do "Programu edukacji finansowej dla uczniów szkół podstawowych - SKO"

 • Dziękujemy

  W imieniu dyrekcji, wychowawczyni, uczniów klasy IIIc i ich rodziców składamy serdeczne podziękowania firmie Platforma Edukacyjna Edu-Car Piotr Bieniasz za okazaną pomoc i wsparcie, dzięki któremu dzieci będą mogły jeszcze ciekawiej i efektywniej przyswajać wiedzę oraz spędzać czas w naszej szkole. 

 • 20.11.2018

  20 listopada w naszej szkole obchodziliśmy rocznicę uchwalenia najważniejszego dokumentu stanowiącego o prawach najmłodszych - Konwencji o prawach dziecka.

 • Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej

  Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

  Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra oraz życzliwość, dziękujemy!
   

  Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły składają serdeczne podziękowania rodzicom za udział i wsparcie akcji charytatywnej „Szlachetna kawiarenka”, której celem była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Juliana Wilka.

  Nie zawiedli nas rodzice oraz osoby sympatyzujące z naszą inicjatywą, którzy okazali wielkie serce
  i wsparli ten szlachetny cel. Chcemy szczególnie podziękować za zaangażowanie w organizację kiermaszu  wszystkim tym, którzy przygotowali pyszne ciasta, a w szczególności paniom: Aleksandrze Kamińskiej, Bernadetcie Uliasz, Edycie Dziubek, Angelice Rajdzie, Magdalenie Mac, oraz Katarzynie Miś i Karolinie Markowicz-Sowa.

 • Przypominamy Rodzicom i Opiekunom naszych uczniów, że ze względu na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży poruszających się po terenie szkoły od strony ulicy Sikorskiego w drodze na plac zabaw i boiska szkolne oraz do i ze szkoły, obowiązuje Państwa bezwzględny zakaz wjazdu na wewnętrzny parking szkoły. Manewrujące samochody stwarzają ogromne zagrożenie dla uczniów, a zaparkowane bezładnie pojazdy utrudniają dojazd dostawców do kuchni. Zachęcamy Państwa do korzystania z okolicznych parkingów poza obrębem szkoły.

 • Na podstawie § 5 ust. 1 pkt. 1 rozporządzenia MEN z dnia 11 sierpnia 2017 r.w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. poz. 1603), po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego, ustalam dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w wymiarze 8 dni, w następujących terminach:

  12 października 2018 r.,

  2 listopada 2018 r.,

  15 kwietnia 2019 r.,

  16 kwietnia 2019 r.,

  17 kwietnia 2019 r.,

  29 kwietnia 2019 r.,

  30 kwietnia 2019 r.

  2 maja 2019 r.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie
  ul. Kościuszki 17
  37-100 Łańcut

 • 17 225 28 22

Galeria zdjęć