• Podziękowania za udział w kiermaszu dla Jakuba „Słodkie pomaganie”

• 10.12.2023 15:37
        • Za wrażliwość otwierającą serca dla tych, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną chęć do czynienia dobra, za pomoc i życzliwość… DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja, nauczyciele i opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu Szkoły Podstawowej Nr 2

w Łańcucie składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Jakuba Kuźniara.

Kuba urodził się jako wcześniak z zespołem wad wrodzonych i potrzebuje pomocy finansowej na kosztowną, ale niezbędną rehabilitację.
          Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia kiermaszu ciast dla Kuby „Słodkie pomaganie” w dniu 7 grudnia 2023r.
          Wyrazy wdzięczności kierujemy do rodziców, uczniów oraz wszystkich tych, którzy uczestniczyli w naszej akcji. Bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie kiermaszu byłoby niemożliwe.
          Zebrane pieniądze w kwocie 2082.26 zł zostały przekazane Rodzicom Kuby na potrzeby związane z jego dalszym leczeniem.
          Doceniając Państwa zaangażowanie życzymy pomyślności oraz wiele radości z dalszego działania na rzecz tego, co pożyteczne i szlachetne. Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia oraz ludzkiej solidarności.

Kubie życzymy dużo zdrowia, a Jego rodzicom wytrwałości w dalszej walce o zdrowie syna.

• Przyłącz się do akcji „Kup Pan szczotkę”!

• 07.03.2023 20:14
        •

W ramach współpracy z Fundacją Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio, a przede wszystkim chcąc nieść pomoc najbardziej potrzebującym, nasza szkoła podejmuje się działania, które będziemy realizować w ramach akcji Kup Pan szczotkę”

• Nagłówek