• ,,SŁODKOŚCI DLA JULKA’’ - PODZIĘKOWANIE

• 18.01.2019 14:28
      • Serdeczne podziękowania dla Rodziców, Nauczycieli i Uczniów za udział w akcji ,,Słodkości dla Julka’’, która odbyła się 14.01.2019 r.
      • Dzięki Państwa hojności i dobremu sercu udało nam się zebrać pokaźną kwotę, która w całości została przekazana na leczenie chłopca. Poczucie, że jest wśród nas wiele osób, które są chętne nieść pomoc, jest bardzo budująca i umacnia nas w przekonaniu, że to co robimy ma ogromny sens.

Sponsorem koszulek dla wolontariuszy była firma Budmar.

• Nagłówek