• Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej

• 19.11.2018 13:30
      • Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra oraz życzliwość, dziękujemy!

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie naszej szkoły składają serdeczne podziękowania rodzicom za udział i wsparcie akcji charytatywnej „Szlachetna kawiarenka”, której celem była zbiórka funduszy na leczenie i rehabilitację Juliana Wilka.

Nie zawiedli nas rodzice oraz osoby sympatyzujące z naszą inicjatywą, którzy okazali wielkie serce
        i wsparli ten szlachetny cel. Chcemy szczególnie podziękować za zaangażowanie w organizację kiermaszu  wszystkim tym, którzy przygotowali pyszne ciasta, a w szczególności paniom: Aleksandrze Kamińskiej, Bernadetcie Uliasz, Edycie Dziubek, Angelice Rajdzie, Magdalenie Mac, oraz Katarzynie Miś i Karolinie Markowicz-Sowie.

Podziękowania należą się również wolontariuszkom Szkolnego Klubu Wolontariatu, które sprawnie
        i profesjonalnie prowadziły sprzedaż i obsługę „Szlachetnej kawiarenki”.

Kwota, jaką udało nam się pozyskać, przerosła nasze oczekiwania i wyniosła  1045 zł.                                     Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

• Nagłówek